Propojovcí kabel MicroOBD

Představujeme vám komunikační rozhraní mezi počítačem a vozidlem - MicroOBD. Toto rozhraní využívá program Vag-Prog 2008/9 a 2012.
Jedná se o profesionální komunikační rozhraní řízené mikroprocesorem fungující i pro vysokorychlostní komunikaci po sběrnici CAN-BUS či ISO9141-2 až 1mbit/s. Tím je zajištěna přesná komunikace i u problémových řídících jednotek. Při výrobě MircoOBD používáme výhradně součástky určené pro pro automobilový průmysl. Tím se výrazně odlišujeme od čínských výrobků typu kabely KK-L, které jsou složeny z obecných součástek a nemohou reagovat na nepřesnosti komunikace řídicích jednotek. Dále tyto amatérské výrobky nemají všechny ochrany a jejich používáním se postupně degraduje funkcionalita.

MicroOBD má dvoubarevnou LED diodu, která signalizuje aktuální stav rozhraní a případné poruchy.

Výroba MicroOBD rozhraní je plně automatizována a probíhá čistě SMD technologií. Používáme moderní součástky splňující všechny požadavky na spolehlivost a ekologii (Pb-Free). Každé prodávané rozhraní je kompletně elektronicky testováno na specializovaném moderním testovacím zařízení. Využíváme nejmodernější obvody v pouzdrech MLF a BGA.

MicroOBD podporuje aktualizaci software (firmware) přes USB rozhraní, takže vaše nástroje budou vždy aktuální a připravené i na nové technologie a diagnostické protokoly. Samozřejmostí je také upgrade licence přes Internet, takže po zakoupení licence na novější verzi programu nebo úplně jiný program nemusíte MicroOBD odesílat Vašemu prodejci, ale můžete ihned nový software používat!

MicroOBD podporuje tyto datové sběrnice / funkce

Toto je Evropský produkt s dvouletou zárukou a plnou licencí.

Copyright (c) SECONS s.r.o. 2004-2013